gündemin özeti gundeminozeti.com

Milli Piyango

resmi sonuçlar için millipiyango.gov.tr adresini ziyaret ediniz.

Oyun Tarih Bilen Kişi İkramiye Numaralar
Sayısal Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 21 24 31 38 46 71 10
Şans Topu 01/01/1970 0
0,00 TL 9 21 22 25 31 + 14
On Numara 01/01/1970 1
243.636,45 TL 1 2 3 5 6 7 18 20 22 23 24 36 37 46 48 52 60 69 71 75 76
Süper Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 6 15 20 25 54 59

22/10/2021 Ülke Tatilleri

-



Piyasalar: USD 9,4634 EUR 11,0279 GBP 13,0570 ALTIN 540,85 BORSA 1.455 TÜFE % 19,58

Kripto Para: Bitcoin 62.862,77 $ Ethereum 4.107,73 $ Cardano 2,16 $ Binance Coin 476,23 $ Tether 1,00 $

Hava Durumu: Ankara 21 °C Antalya 27 °C İstanbul 19 °C İzmir 24 °C Diyarbakır 26 °C Trabzon 20 °C

Saat Kanal Yayın
07:00 TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
07:00 A Spor Sabah Sporu (Futbol)
09:00 TRT Spor İşitme Engelliler Spor Bülteni (Diğer)
10:00 TRT Spor Spor Bülteni (Futbol)
11:00 TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
11:00 A Spor Futbol Avrupa (Futbol)
12:00 A Spor Spor Ajansı (Futbol)
12:30 TRT Spor Gün Ortası (Futbol)
14:00 A Spor Gün Ortası (Futbol)
14:00 TRT Spor Spor Stüdyosu (Futbol)
15:00 FIBA YouTube Enisey (K) - Panathinakos (K) (Basketbol)
15:00 A Spor Spor Gündemi (Futbol)
16:00 TRT Spor Gündem Futbol (Futbol)
18:00 S Sport NBA Günlüğü (Basketbol)
18:00 TRT Spor Spor Merkezi (Futbol)
18:00 A Spor Ana Haber (Futbol)
18:30 FIBA YouTube Olympiakos (K) - Crvena Zvezda (K) (Basketbol)
19:00 FIBA YouTube Gorzow Wielkopolski (K) - Horizont Minsk (K) (Basketbol)
19:00 FIBA YouTube ACS Sepsi-SIC (K) - Elazığ İl Özel İdare (K) (Basketbol)
19:00 FIBA YouTube Sopron Basket (K) - Famila Schio (K) (Basketbol)
19:00 FIBA YouTube TTT Riga (K) - MBA Moscow (K) (Basketbol)
19:30 FIBA YouTube DVTK Miskolc (K) - Nika Siktivkar (K) (Basketbol)
19:45 Tuttur Almeria - Real Socidad B (Futbol)
19:45 EXXEN Lazio - Marseille (Futbol)
19:45 TRT Spor Dakika Skor (Futbol)
19:45 EXXEN Vitesse - Tottenham (Futbol)
19:45 EXXEN Feyenoord - Union Berlin (Futbol)
19:45 EXXEN Rapid Wien - Dinamo Zagreb (Futbol)
19:45 EXXEN Real Betis - Bayer Leverkusen (Futbol)
19:45 EXXEN Fenerbahçe - Royal Antwerp (Futbol)
20:00 BeIN Haber Anadolu Efes - UNICS Kazan (Basketbol)
20:00 Tuttur Zaragoza - SD Ponferradina (Futbol)
20:00 A Spor Avrupa Gecesi (Futbol)
20:00 BeIN Sports 4 Zalgris Kaunas - Bayern München (Basketbol)
21:00 FIBA YouTube Elitzur Ramla (K) - Nesibe Aydın (K) (Basketbol)
21:05 BeIN MAX1 Maccabi FOX Tel Aviv - Panathinaikos (Basketbol)
21:15 FIBA YouTube Ensino (K) - Kangoeroes Mechelen (Basketbol)
21:30 TRT Spor Başlama Vuruşu (Futbol)
21:30 BeIN MAX2 Olimpia Milano - Asvel Lyon-Villeurbanne (Basketbol)
21:45 S Sport Avrupa Gecesi (Futbol)
22:00 BeIN Sports 3 Real Madrid - Fenerbahçe Beko (Basketbol)
22:00 EXXEN Rangers - Brondby (Futbol)
22:00 EXXEN Sparta Prag - Lyon (Futbol)
22:00 Tuttur Mirandes - Girona (Futbol)
22:00 Tuttur Real Oviedo - CF Burgos (Futbol)
22:00 EXXEN PSV Eindhoven - Monaco (Futbol)
22:00 EXXEN Napoli - Legia Warszawa (Futbol)
22:00 TRT Spor Dakika Skor (Futbol)
22:00 EXXEN Eintracht Frankfurt - Olympiakos (Futbol)
22:00 EXXEN Lokomotiv Moscow - Galatasaray (Futbol)
22:45 S Sport 2 Fenerbahçe-Antwerp (İlk Gösterim) (Futbol)
00:00 A Spor Son Sayfa (Futbol)
00:00 TRT Spor Başlama Vuruşu (Futbol)
00:45 S Sport 2 Lokomotiv Moskow-Galatasaray (İlk Gösterim) (Futbol)
02:00 Tuttur Internacional - Bragantino SP (Futbol)
02:30 Tuttur Atlanta Hawks - Dallas Mavericks (Basketbol)
03:00 Tuttur Miami Heat - Milwaukee Bucks (Basketbol)
05:00 S Sport LA Clippers-Golden State (Basketbol)
05:00 Tuttur Golden State Warriors - LA Clippers (Basketbol)