gündeminözeti.com - güncel haberler ve sosyal medya trendleri 
gündemin özeti gundeminozeti.com

Milli Piyango

resmi sonuçlar için millipiyango.gov.tr adresini ziyaret ediniz.

Oyun Tarih Bilen Kişi İkramiye Numaralar
Sayısal Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 8 25 28 35 43 59 77
Şans Topu 01/01/1970 1
754.897,45 TL 11 13 14 32 34 + 08
On Numara 01/01/1970 5.Devir
1.136.596,60 TL 04 05 07 12 17 23 24 30 35 37 40 46 47 49 52 54 60 61 66 70 76 78
Süper Loto 01/01/1970 0
0,00 TL 1 14 20 31 46 50

01/10/2020 Ülke Tatilleri

Botsvana - Piyasalar Kapalı
Güney Kore - Dolunay Festivali
Hong Kong - Milli Gün
Kıbrıs Rum Kesimi - Kurtuluş Günü
Nijerya - Milli Gün
Sri Lanka - Vap Dolunay Poya Günü
Tayvan - Sonbahar Ortası Ay Festivali
Çin - Sonbahar Ortası Festivali



Piyasalar: USD 7,7268 EUR 9,0927 GBP 9,9816 ALTIN 467,60 BORSA 1.145 TÜFE % 11,77

Kripto Para: Bitcoin 10.825,01 $ Ethereum 363,40 $ StableUSD 0,95 $ XRP 0,24 $ Tether 1,00 $

Hava Durumu: Ankara 24 °C Antalya 29 °C İstanbul 23 °C İzmir 27 °C Diyarbakır 30 °C Trabzon 23 °C

Saat Kanal Yayın
06:00 FOX Rüzgarın Kalbi (Diğer)
06:00 Kanal D Arda'nın Mutfağı (Diğer)
06:00 teve2 Hayat Şarkısı (Diğer)
06:00 360 Ben Bilirim (Diğer)
07:00 Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
07:05 Star Tv Mesut Yar İle Bugün (Diğer)
08:00 FOX İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Diğer)
08:00 TRT 1 Tövbeler Olsun (Diğer)
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
08:15 teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
09:00 TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
09:00 Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz (Diğer)
09:30 360 Doktorum Yanımda (Diğer)
09:45 Show Tv Asuman'la Sevgili Dünürüm (Diğer)
09:50 Star Tv Demet Ve Alişan'la Sabah Sabah (Diğer)
10:00 ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert (Diğer)
10:45 FOX Çağla İle Yeni Bir Gün (Diğer)
11:00 TRT 1 Yeşil Deniz (Diğer)
11:00 360 Sizin İçin Yemek Atölyesi (Diğer)
11:00 teve2 Annem (Diğer)
11:00 Beyaz Tv Hayatta Her Şey Var (Diğer)
11:00 Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)
12:30 Show Tv Kuaförüm Sensin (Diğer)
12:30 360 Evde Yap (Diğer)
12:45 FOX Zümrüdüanka (Diğer)
13:00 360 Seksenler (Diğer)
13:00 Beyaz Tv Zengin Kız Fakir Oğlan (Diğer)
13:00 ATV atv Gün Ortası (Diğer)
13:20 Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
13:45 FOX Temizlik Benim İşim (Diğer)
13:45 teve2 Adını Feriha Koydum (Diğer)
14:00 Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
14:00 ATV Beni Bırakma (Diğer)
14:30 TRT 1 Fazlası Zarar (Diğer)
15:00 360 Maksat Yarışmak (Diğer)
15:15 Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
15:30 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
15:45 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
16:00 FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
16:00 teve2 Yaprak Dökümü - Özet (Diğer)
16:15 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
16:15 Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
16:20 ATV Esra Erol'da (Diğer)
16:35 Star Tv Erkenci Kuş (Diğer)
17:00 TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
18:00 360 Akla Takılanlar (Diğer)
18:00 teve2 Yaprak Dökümü (Diğer)
18:30 Tivibu Spor 2 CEZ Nymburk - AEK Athens (Basketbol)
18:35 Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
18:45 Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
18:55 TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
19:00 ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
19:00 FOX Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber (Diğer)
19:00 Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
19:00 360 Ben Bilirim (Diğer)
19:30 BeIN Sports 4 Brentford - Fulham (Futbol)
19:30 Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
19:45 teve2 Ver Kaç (Diğer)
20:00 Kanal D Yeni Hayat (Diğer)
20:00 FOX Mucize Doktor (Diğer)
20:00 TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu (Diğer)
20:00 Star Tv Menajerimi Ara (Diğer)
20:00 ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)
20:30 BeIN Haber Anadolu Efes - Zenit Saint Petersburg (Basketbol)
21:00 BeIN MAX1 Olympiakos - Zalgiris Kaunas (Basketbol)
21:00 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
21:30 Tivibu Spor 2 Basket Zaragoza - Tenerife (Basketbol)
21:45 BeIN Sports 4 Liverpool - Arsenal (Futbol)
21:45 teve2 Rangers - Galatasaray (Futbol)
22:00 BeIN MAX2 Valencia Basket - Asvel Lyon-Villeurbanne (Basketbol)
22:00 BeIN Sports 3 FC Barcelona - CSKA Moscow (Basketbol)
22:00 Beyaz Tv İnfaz: Sınır Devriyesi (Diğer)
22:30 Smartspor 2 Celta Vigo - Barcelona (Futbol)
23:15 Star Tv Kin (Diğer)
23:30 Beyaz Tv Ne Var Ne Yok (Diğer)
23:45 teve2 Galip Derviş (Diğer)
23:45 Show Tv Arıza (Diğer)
23:45 360 Seksenler (Diğer)
00:15 FOX Bay Yanlış (Diğer)
01:30 teve2 Hırsız Polis (Diğer)
01:30 Beyaz Tv İnfaz: Sınır Devriyesi (Diğer)
01:30 Star Tv Kin (Diğer)
01:40 TRT 1 Yeşil Deniz (Diğer)
02:45 Show Tv Ramo (Diğer)
02:45 Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)
03:00 ATV Kırgın Çiçekler (Diğer)